مطالب پزشکی  / .  واحد درمان در منزل بیمارستان ابن سینا
ebnesinahospita homecare 1

متقاضیان دریافت خدمات درمان در منزل جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و نحوه دریافت خدمات می توانند با شماره های ۴۷۹۰۴-۰۲۱ و ۴۷۹۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

 خدمات ارائه شده در طرح خدمت در منزل

ویزیت پزشک

کلیه ی مواردی که در صورت مراجعه ی پزشک در منزل قادر هستید دریافت کنید شامل ویزیت، معاینه، مشاوره و تجویز دارو است. ممکن است متناسب با وضعیت گزارش شده توسط شما یا شخص دریافت کننده ی اطلاعات بیمارستان، پزشک خدمت رسان عمومی، متخصص، فوق تخصص، متخصص سالمندان و متخصص طب سوزنی باشد.

خدمات پرستاری

این مورد شامل کلیه ی خدمات پرستاری از جمله تزریقات،  ICU در منزل، چک قند خون، پانسمان، اجرا یا تعویض سوندهای ادراری، کنترل علائم حیاتی، انجام سرم درمانی، نوار قلب و سنجش فشار خون، ساکشن تراپی، سوند معده، سوختگی، زخم پای دیابتی، انجام مراقبتهای مربوط به سالمندان و بیماران معلول جسمانی و حرکتی، انجام مراقبتهای بهداشتی روزانه ی بیماران و بسیاری موارد دیگر میگردد.

دریافت خدمات توانبخشی در منزل

این گروه شامل مواردی مانند فیزیوتراپی و کمک به حل مشکلات حرکتی، گفتار درمانی و مشکلات کلامی، مشاوره کودک، کار درمانی، مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی، ماساژ درمانی، روان پزشکی و بسیاری موارد دیگر میگردد.

خدمات پاراکلینیکی

این بخش شامل خدمات رادیو گرافی و آزمایشگاهی می گردد و از نمونه های آن میتوان به انجام نمونه گیری های خون، نمونه گیری ادرار و مدفوع، انجام سونوگرافی و رادیولوژی، انجام چکاپ های لازم در خصوص وضعیت بینایی و شنوایی و موارد دیگر نام برد.

تهیه دارو

پس از این که نسخه توسط پزشک ارائه شد میتوانید با انجام هماهنگی با مرکز، از فرد معتبر برای تهیه ی دارو هایتان استفاده کنید و درب منزل تحویل بگیرید. حتی در موارد داروهای نایاب نیز میتوانید از مراکز مورد نظر نیز کمک بخواهید.

انتقال پزشکی:

اگر برای پیمودن مکان منزل تا بیمارستان و یا بالعکس به آمبولانس احتیاج پیدا کردید می توانید آن را به صورت خصوصی یا اورژانس دریافت کنید. آمبولانس ها با توجه به نیاز و وضعیت شما مجهز به دستگاه ها و لوازم پزشکی است.

تعدادی از مراکز درمانی معتبر با کسب مجوز از  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، برای بیمارانی که در منزل نیاز به مراقبت هایی از جمله خدمات پرستاری و پزشکی، فیزیوتراپی، چکاپ های قبل و بعد از جراحی های خاص، خدمات آزمایشگاهی از جمله نمونه گیری خون، کار و گفتار درمانی و بسیاری موارد دیگر دارند، نیروی عمومی یا متخصص اعزام میکنند.

دلیل این امر نیز پیشبرد قسمتی از روند بهبودی در منزل، کاهش مراجعات غیر ضروری، کاهش سختی دوران نقاهت، کاهش ابتلا به بیماری های دیگر از جمله کرونا و برخی دلایل دیگر است.

 واحد درمان در منزل بیمارستان ابن سینا

1664610963163 1

درباره خدمات درمان در منزل ابن سینا

گروه خدمات درمان در منزل ابن سینا به پشتوانه تجربیات ارزشمند بیمارستان و درمانگاه ابن سینا و با هدف ارائه خدمات درمانی ویژه و خصوصی متناسب با نیاز و خواست شما همراهان در بیمارستان و منزل، افتتاح گردید.

خدمات بیمارستانی شامل ارائه کلیه خدمات پزشکی، پرستاری، بهیاری ، کمک بهیاری و مراقبت بصورت اختصاصی، با قابلیت تطابق با خواسته بیماران می باشد

گروه خدمات درمان در منزل ابن سینا توانایی ارائه کلیه خدمات درمانی را در منزل بیماران با کیفیتی همانند بیمارستان دارا است.

افراد فعال در این گروه متشکل از زبده ترین پزشکان، پرستاران و …. می باشد که از دیرباز در مجموعه ابن سینا مشغول به فعالیت بوده اند.

مزایای گروه خدمات درمان در منزل ابن سینا برای بیماران و خانواده آنها

  • حضور حداقلی بیمار در بیمارستان و ادامه سیر درمان در منزل
  • بالابردن سطح رضایت مندی بیماران با حضور پرستار در منزل و بصورت اختصاصی
  • کاهش ریسک عفونت های بیمارستانی در بیماران
  • افزایش انگیزه بهبودی در بیمار بدون حضور در بخشهای ویژه و انتقال به منزل
  • آرامش بیشتر همراهان و خانواده بیماران به دلیل حضور بر بالین بیماران
  • امکان تعیین پرستار به انتخاب بیمار
  • حذف هزینه های هتلینگ و هزینه های جانبی بیمارستانی با توجه به انتقال بیمار به منزل و کاهش ریسک و فشارهای جانبی حمل و نقل و انتقال بیمار به بیمارستان

فیزیوتراپی ، آزمایشات ، رادیولوژی و خدمات پاراکلینیکی

 بسیاری از بیماران به دلایل مختلف ترجیح میدهند قسمتی از خدمات درمانی خود را از جمله فیزیوتراپی ، انجام آزمایشات و غیره را در منزل خود انجام دهند که این موضوع با توجه به تخصصی بودن  فعالیت ها می بایست توسط افراد کاملا آموزش دیده و متخصص در این زمینه انجام پذیرد که کادر مجرب ابن سینا در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

ebnesinahospital homecare.1

Home ICU, CCU

ارائه کلیه خدمات تخصصی بخش های مراقبت ویژه  با استفاده از تجهیزات مدرن پرتابل  و کادر مراقبتی ویژه در منزل بیمار زیر نظر پزشک معالج جهت کنترل روند بهبودی بیمار قابل انجام است.

ebnesinahospital homecare2

واحد درمان در منزل بیمارستان ابن سینا

متقاضیان دریافت خدمات درمان در منزل جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و نحوه دریافت خدمات می توانند با شماره های ۴۷۹۰۴-۰۲۱ و ۴۷۹۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *