به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

ebnesina ipd

بیماران بین الملل (IPD)

بیمارستان ابن سینا با توجه به تعهد نسبت به ارائه خدمات مطلوب و مناسب به منظور رفع نیازهای بیماران بین الملل اقدام به تأسیس بخش جداگانه‌ای با نام دپارتمان بیماران بین الملل ( IPD ) کرده است.

هدف کلی این بخش ارائه خدمات ویژه در سریع‌ترین زمان ممکن و خارج از نوبت به شکل ویژه و با کمترین هزینه به بیماران بین الملل است.

بخش بیماران بین الملل بیمارستان ابن سینا خدمات متنوع و گسترده ای را به بیماران و مراجعه کنندگان از کشورهای مختلف جهان ارائه می کند و اطمینان می دهد که در طول دوران بستری خود شرایط بسیار خوب و مناسبی را تجربه کنند.

فرآیند پذیرش در این بخش از بدو ورود مراجعه کنندگان به بیمارستان و حتی پیش از آن انجام می‌شود.

ایجاد این بخش به معنی تبیین و استقرار کلیه فرآیندهای مرتبط با بیماران اعم از مراجعات سرپایی، پذیرش، بستری و ترخیص است.

خدمات ویژه دپارتمان بیماران بین الملل:

  • هماهنگی هتل و ویزا
  • همراهی از فرودگاه تا فرودگاه
  • برنامه ریزی سفر
  • مشاوره حضوری و آنلاین
  • حضور کارشناسان مسلط به زبان های مختلف
  • برگزاری تورهای مسافرتی ویژه مراجعه کنندگان در صورت درخواست بیمار

در دپارتمان بیماران بین الملل با حضور کارشناسان مسلط به زبان های انگلیسی، عربی و در صورت لزوم سایر زبان ها، اطلاعات بیماران که توسط خود آنها یا نمایندگان شان ارائه شده است به رئیس بخش ارسال می شود تا پس از انجام بررسی های لازم اقدامات مورد نیاز به منظور ارجاع بیماران به بخش های تخصصی بیمارستان انجام شود و روند درمانی لازم بر روی بیماران صورت گیرد.

بخش  بیماران بین الملل ابن سینا

 این بخش دارای۴ سوئیت است که در هر سوئیت یک تخت بیمار و دو تخت تاشو جهت همراهان در نظر گرفته شده است .این بخش با دکوراسیون منحصر به فرد با بکار گرفتن  تجهیزات ایمنی و امنیتی بالا ،به همراه پکیج وسایل شخصی از قبیل  سجاده ، مسواک، خمیر دندان، ژیلت، صابون، شامپو، دمپایی، لباس بیمار، آئینه، حوله در کنار خدمات رفاهی شامل آژانس ،نماز خانه ،بوفه و خدمات لندری برای بیماران بین الملل فراهم شده است. در این بخش بیماران با جراحی ارولوژی، جراحی عمومی، جراحی  چاقی ،جراحی مغز و اعصاب، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و ترمیمی، جراحی ارتوپدی و جراحی گوش و حلق می توانند  بستری شوند.

پذیرش بیماران بین الملل  

بیماران خارجی در بدو ورود به بیمارستان به قسمت پذیرش بیماران بین الملل هدایت می شوند. با توجه به حضور مترجم در بیمارستان، بیماران مشکلی در خصوص انجام مراحل پذیرش نخواهند داشت. چنانچه بیمار برای اولین بار به بیمارستان مراجعه نموده باشد، تمامی مشخصات وی با توجه به پاسپورت در سیستم ثبت می گردد، در صورتیکه مراجعات قبلی داشته باشد، مشخصات از پیش ثبت شده ی بیمار، بطور دقیق چک شده و در صورت نیاز تغییرات اعمال می گردد.

مدارکی که بیماران بین الملل می بایست همراه خود داشته باشند:

پیشنهاد می شود بیماران بین الملل  قبل از  حضور در بیمارستان، هماهنگی لازم را با واحد بین الملل بیمارستان  داشته باشند تا بدون معطلی روند درمان بیمار شروع شود.

در صورتیکه بیماران خارجی بدون اطلاع و هماهنگی قبلی به بیمارستان مراجعه نمایند، دپارتمان بیماران بین الملل در اسرع وقت هماهنگی های لازم را جهت انجام ویزیت پزشک ،مشاوره و خدمات پاراکلینیک  بیمار انجام میدهد.

برای رفتن به این بخش باید به طبقه ۷ بیمارستان مراجعه نمائید.

شرکت ها، آژانس ها و مترجمین فعال می توانند جهت همکاری و مشاوره با واحد بین الملل بیمارستان از طریق واتساپ با شماره زیر تماس بگیرند.

مشاهده تصاویری از برخی اتاق های بخش IPD:

ساعات کاری