به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

کلینیک جراحی کولورکتال ابن سینا

جراحی کولورکتال

گروه جراحان و دیگر اعضای درمانی بیمارستان ابن سینا در کلینیک جراحی کولورکتال در انجام روش های درمانی جراحی و غیر جراحی مربوط به مشکلات و عارضه های روده، مقعد و … از تبحر ویژه ای برخوردار هستند. علاوه بر تخصص کامل در جراحی عمومی، جراحان کولورکتال بیمارستان دوره های آموزشی پیشرفته ای در درمان مشکلات کولورکتال پشت سر گذاشته اند و از این رو نقش مؤثری در درمان بیماران مبتلا به بیماری های کولورکتال ایفا می کنند.

در این کلینیک ایمن ترین، مؤثرترین و مناسب ترین روش درمانی برای بیمار به کار گرفته می شود. جراحان بیمارستان نه تنها در انجام اعمال جراحی مربوط به روده، رکتوم و مقعد شامل بیماری التهابی روده مثل کولیت اولسروز، بیماری کرون و اختلالات بستر لگن متخصص هستند، بلکه در استفاده از روش های پیشرفته لاپاروسکوپی ( جراحی به روش بسته ) و تکنیک های حداقل تهاجمی نیز پیشرو هستند.

جراحان کلینیک جراحی کولورکتال بیمارستان ابن سینا سال ها تجربه و تخصص در پیچیده ترین و چالش انگیز ترین مورد های جراحی دارند.

در حال حاضر کلینیک جراحی کولورکتال بیمارستان ابن سینا یک مرکز مهم برای پذیرش بیمارانی که سایر مراکز از پذیرش آنها خودداری کرده اند و یا به علت خاص بودن و پیچیده بودن شرایط بیماری نیاز به مراقبت ها و اقدامات خاص دارند، به شمار می رود.

برخی از حوزه هایی که پزشکان بیمارستان ابن سینا در آن خبره هستند:

colorectal1surgery 2

در ادامه به برخی بیماری هایی که در کلینیک جراحی کولورکتال ابن سینا مورد درمان قرار می گیرند اشاره شده است:

خواندن مطالب مرتبط:

با پزشکان ما در این بخش آشنا شوید:

با پزشکان ما آشنا شوید

doktor tayefe

دکتر محمد طایفه

فلوشیپ لاپاراسکوپی

متخصص جراحی عمومی

نوبت دهی اینترنتی

ساعات کاری