بخش ها (دپارتمان)  / .  آزمایشگاه پاتوبیولوژی
labratory 4

آزمایشگاه پاتوبیولوژی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان ابن سینا با بهره گیری از پزشکان متخصص ( علوم آزمایشگاهی، پاتوبیولوژی، ایمونولوژی، میکروب شناسی و … ) و مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته مدرن و نیروی انسانی مجرب و کارآمد همه روزه آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم است.

برخی از مشخصه های آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان ابن سینا:

 • انجام آزمایش های چکاپ سلامت
 • انجام کلیه آزمایش های مولکولی
 • انجام کلیه آزمایش های ویروس ­شناسی
 • انجام کلیه آزمایش های ایمونولوژی و آلرژی
 • نمونه گیری در منزل از سالمندان و افراد ناتوان
 • پاسخ دهی آزمایش های تخصصی بیماری های قلبی، هورمون بارداری، پانل تیروئید و … با بهترین روش های ممکن و در سریع ترین زمان
 • تحویل نتیجه آزمایش در منزل
 • ارائه نتیجه آزمایش به صورت اینترنتی

لازم به ذکر است دقت و صحت مطلوب نتایج آزمایش های این مرکز تحت نظارت آزمایشگاه مرجع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی قرار دارد.

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان ابن سینا

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی ابن سینا

آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی ابن سینا در طبقه دوم درمانگاه ابن سینا قرار گرفته است و وظیفه آن انجام کلیه امور مربوط به خدمات آزمایشگاهی و پاتوبیولوژی (از قبیل انجام آزمایش های روتین، قلبی، تیروئید، هپاتیت، ایدز و بارداری) برای مراجعین به اورژانس و کلینیک های تخصصی درمانگاه و کلیه مراجعینی که از سایر مراکز و پزشکان به این مجموعه معرفی شده اند است.

گردش کار:

 1. مراجعه و انجام پذیرش
 2. دریافت نمونه های لازم
 3. اعلام زمان دریافت جواب آزمایش
 4. تحویل جواب آزمایش در زمان مقرر

ساعات کاری همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت  ۷ تا ساعت ۱۹ (نمونه گیری جهت آزمایش هایی که باید در حالت ناشتا انجام شود تا ساعت ۱۲:۳۰) پذیرش و دریافت نمونه انجام می شود.

زمان های تحویل آزمایش بر اساس اعلام زمان مندرج در قبض از ساعت ۱۶ تا ساعت ۱۸ است.

ضمناً جهت دریافت جواب اینترنتی آزمایش بیمار می تواند با در اختیار داشتن شماره استعلام قید شده بر روی قبض و شماره تلفن همراه خود به قسمت جواب دهی آزمایشگاه مراجعه نمایند.

همچنین جهت رفاه حال مراجعین گرامی امکان ارسال نتیجه آزمایش در تلگرام نیز فراهم شده است که مراجعین می توانید با استفاده از شماره ۰۹۳۷۰۴۹۲۴۲۲ نتیجه آزمایش خود را دریافت کنند.

ساعات کاری