خدمات  / .  بیمار عراقی از تجربه حضور در بیمارستان ابن سینا می گوید

رضایت بیمار، مهم‌ترین جنبه کیفیت خدمات است .

بیمار به دلیل شرایط بحرانی برای برقراری مجدد تعادل و سازگاری به کمک سایرین، به‌خصوص افراد تیم درمانی نیازمند است و چنانچه بیمار از خدمات ارائه‌شده رضایت داشته باشد، سریع‌تر بهبود می‌یابد .

در دنیای امروز، اهمیت سنجش رضایتمندی بیماران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین معیارهای تعیین کیفیت خدمات مراقبتی برکسی پوشیده نیست. سازمان‌های ارائه‌کننده خدمات بهداشتی، ملزم به ارتقای کیفیت خدمات خود هستند؛ به‌همین دلیل توجه و مسئولیت‌پذیری آنان نسبت به رضایتمندی به‌عنوان معیار ارتقای سطح کیفیت خدمات رو به رشد است .

رضایت بیمار، مهم‌ترین جنبه کیفیت خدمات است .

پزشک با شوق می آموزد تا رنج انسان را به شوق و آرامش برساند.

معاونت درمان بیمارستان تخصصی ابن سینا با همکاری پزشکان و تیم درمان درصدد ایجاد خانه امیدی برای عزیزان دردمند جامعه می باشد.

بنابراین تمام تلاش و همت خود را در سایه عنایت پرودگار متعال به کار خواهیم بست تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما بیماران عزیز ارائه نماییم.

خدماتی که با عشق و محبت در آمیخته و شایسته گیرندگان خدمت می باشد.

این اطمینان را با جدیت به شما میدهیم تا بهبودی کامل شما عزیزان در کنارتان باشیم و همچون یک خانواده، حضورمان باعث دلگرمیتان شود.

امیدواریم بتوانیم پاسخگوی اعتماد عزیزانی باشیم که ابن سینا را به عنوان خانه ی امن خود برای درمان انتخاب نموده اند و شاهد سلامتی و بهروزی تمام بیماران عزیز باشیم.