بخش ها (دپارتمان)  / .  توریسم درمانی
health tourism2

توریسم درمانی

توریسم درمانی یا به عبارت دیگر گردشگری سلامت سفری است که با هدف درمان در کشور مقصد انجام می پذیرد، یکی از دلایل این نوع درمان عدم وجود شیوه های درمانی مشابه و به علت هزینه های بالا در کشور مبدأ است. با توجه به تعرفه های پزشکی مناسب در ایران نسبت به سایر کشورهای غربی و همسایه و ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا بیمارستان ابن سینا با اهداف متعالی در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی و با تأسیس بخش جداگانه در این زمینه شروع به کار نموده است.

بخش بیماران بین المللی بیمارستان ابن سینا:

بیمارستان ابن سینا با بهره گیری از پزشکان مجرب و متهد در طیف وسیعی از حوزه های درمانی و برخورداری از بخش ها و کلینیک های مختلف با امکانات و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا آماده خدمت رسانی به همه کسانی است که نیاز به اقدامات و درمانی و بهبودی دارند. بیماران بین المللی که به ابن سینا مراجعه می کنند خدمات تشخیصی بهنگام و درمانی تخصصی را در مکانی تجربه می کنند که به شکلی طراحی شده است تا احساس بودن در خانه به آنها دست دهد. در بیمارستان ابن سینا، بیماران به همه تخصص های درمانی و جراحی در یک موسسه دسترسی دارند که تیم پزشکی را قادر می سازد تا به تمام نیازهای پزشکی بیمار و روند کلی درمان رسیدگی کنند. در اینجا، بیماران با نهایت تخصص و تکنولوژی مورد توجه قرار می گیرند که نشان می دهد چرا بیمارستان ابن سینا در زمینه مراقبت های درمانی در تهران مورد اعتماد مردم است.

 

torism darmani

 خدمات VIP

برقراری ارتباط تلفنی یا ایمیل قبل از مراجعه به بیمارستان تا در صورت نیاز با توجه به نوع بیماری مشاوره های لازم انجام شده و رزرو درمان بیمار، از قبل مشخص شود و همچنین برآورد هزینه های تقریبی درمان و اعلام آن به بیمار قبل از سفر انجام می شود.

 • – هماهنگی با پزشک معالج و کلیه واحدهای بیمارستان از قبیل بخش بستری، اتاق عمل، امور مالی جهت تسهیل فرآیند درمان بیمار انجام می گیرد.
 • – همراهی از فرودگاه تا فرودگاه: دپارتمان پذیرش بیماران بین الملل بیمارستان ابن سینا از بدو ورود به کشور ایران در کنار بیمار خواهند بود. این همراهی از استقبال در فرودگاه آغاز شده و در تمام مدت حضور او در بیمارستان ادامه دارد.
 • – توجه و همراهی: با توجه به حضور مترجمین که مسلط به زبان های مختلف هستند مشکلی برای ارتباط نخواهید داشت. مترجمین مسلط به زبان های مختلف در کلیه مراحل در کنار شما حضور دارند.
 • – تورهای مسافرتی: با توجه به جاذبه های گردشگری ایران بیمارستان ابن سینا با قرارداد با آژانس های مسافرتی معتبر این شرایط را فراهم می آورد تا با شرکت در تورهای جذاب سفری خاطره انگیز و به یادماندنی از ایران داشته باشید.

ebnesina Web Banner

به منظور رفاه بیماران بین‌المللی، امکاناتی نظیر موارد زیر در داخل بیمارستان فراهم شده است:
 • – مترجم زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی
 • – کارمندان مسلط به زبان انگلیسی
 • – تاکسی سرویس
 • – بانک
 • – امداد آمبولانس
 • – اتاق‌های اختصاصی
 • – امکان سفارش انواع غذا
 • – نمازخانه
 • – کافی‌شاپ
 • – خشکشویی

در مراجعه به بیمارستان تخصصی ابن سینا توجه داشته باشید که هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. پزشکان متخصص و فوق تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به روز و از برترین برندهای دنیا، درمانی مشابه با کشورهای اروپایی و آمریکایی ارائه می‌دهند، در حالی که هزینه این خدمات در ایران به میزان قابل توجهی پایین‌تر از اروپا و آمریکا است. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان، هزینه تقریبی معالجه را از کارشناس IPD بپرسید. کارشناس این بخش پس از مشورت با بخش مالی بیماران بین‌المللی، هزینه تقریبی درمان و اقامت را به شما اعلام خواهد کرد. 

ایران همواره برای گردشگران کشورهای مختلف، با رمز و رازهای فراوان همراه بوده است و گردشگران پس از سفر به ایران زمین، مبهوت و شیفته زیبایی‌های تاریخی، فرهنگی و معنوی ایرانیان شده‌اند. شما در سفر به کشور ایران می‌توانید علاوه بر دریافت درمان با هزینه بسیار پایین، از آثار تاریخی ایران، کاخ‌های مجلل واقع در شهر تهران و ترکیب بسیار زیبا و رویایی جنگل‌های سرسبز و دریای نیلگون شهرهای شمالی ایران که کمتر از ۵ ساعت تا تهران فاصله دارند، لذت ببرید و سفری خاطره‌انگیز برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.

ساعات کاری