به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

بخش ها (دپارتمان)  / .  توریسم سلامت
health tourism2

توریسم سلامت

این بخش دارای۴ سوئیت است که در هر سوئیت یک تخت بیمار و دو تخت تاشو جهت همراهان در نظر گرفته شده است .این بخش با دکوراسیون منحصر به فرد (مشاهده تصاویر دپارتمان بیماران بین الملل) با بکار گرفتن  تجهیزات ایمنی و امنیتی بالا ،به همراه پکیج وسایل شخصی از قبیل  سجاده ، مسواک، خمیر دندان، ژیلت، صابون، شامپو، دمپایی، لباس بیمار، آئینه، حوله در کنار خدمات رفاهی شامل آژانس ،نماز خانه ،بوفه و خدمات لندری برای بیماران بین الملل فراهم شده است. در این بخش بیماران با جراحی ارولوژی، جراحی عمومی، جراحی  چاقی ،جراحی مغز و اعصاب، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و ترمیمی، جراحی ارتوپدی و جراحی گوش و حلق می توانند  بستری شوند.

پذیرش بیماران بین الملل  

بیماران خارجی در بدو ورود به بیمارستان به قسمت پذیرش بیماران بین الملل هدایت می شوند. با توجه به حضور مترجم در بیمارستان، بیماران مشکلی در خصوص انجام مراحل پذیرش نخواهند داشت. چنانچه بیمار برای اولین بار به بیمارستان مراجعه نموده باشد، تمامی مشخصات وی با توجه به پاسپورت در سیستم ثبت می گردد، در صورتیکه مراجعات قبلی داشته باشد، مشخصات از پیش ثبت شده ی بیمار، بطور دقیق چک شده و در صورت نیاز تغییرات اعمال می گردد.

مدارکی که بیماران  بین الملل  می بایست همراه خود داشته باشند:

– بیمار  پاسپورت بیمار جهت انجام پذیرش و شناسایی

-به همراه داشتن مدارک بالینی شامل  گزارشات رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن ، ام آر آی و آزمایشات قبلی، جهت ارائه به پزشک بمنظور بررسی دقیق و سریع تر .

پیشنهاد می شود بیماران بین الملل  قبل از  حضور در بیمارستان، هماهنگی لازم را با واحد بین الملل بیمارستان  داشته باشند تا بیمار  بدون معطلی روند درمان را شروع شود.

در صورتیکه بیماران خارجی بدون اطلاع و هماهنگی قبلی به بیمارستان مراجعه نمایند، دپارتمان بیماران بین الملل در اسرع وقت هماهنگی های لازم را جهت انجام ویزیت پزشک ،مشاوره و خدمات پاراکلینیک  بیمار انجام میدهد.

 

ساعات کاری