به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم مرکز درمانی ابن سینا نوروز 1403 همانند سالهای گذشته در کنار شما می باشد.

بیمارستان ابن سینا.سرطان homecare 1 3

ما قادریم بسیاری از شرایط را از طریق خدمات ویزیت در منزل درمان کنیم، از جمله (اما نه محدود به)سرماخوردگی و آنفولانزا. عفونت قفسه سینه.

پزشکان مجرب ما می توانند در عرض ۲ ساعت در کنار شما باشند و درمان را ارائه دهند.امروزه ما پیشرفت‌های چشمگیر پزشکی و فناوری داریم که به ما امکان می‌دهد بیماران را بهتر و سریع‌تر درمان کنیم.

انواع بازدید از منزل:

چهار نوع عمده ویزیت در منزل عبارتند از ویزیت بیماری، ملاقات با بیماران در حال مرگ، بازدیدهای ارزیابی منزل و بازدیدهای بعدی پس از بستری شدن در بیمارستان.

کدام خدمات پزشکی در منزل انجام میشود؟

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل

ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل

تحویل داروی تجویز شده در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل

ویزیت پزشک غدد در منزل

تست آنفلونزا در منزل

تست کرونا در منزل

تجویز دارو و تزریق

خدمات آمبولانس

و موارد دیگر…

مزایای خدمات ویزیت پزشک در منزل چیست؟

با افزایش بیماری های همه گیر، ارائه خدمات مراقبت های درمانی به راحتی و ایمنی محیط خانه عملی ترین راه حل استدلایل متعددی وجود دارد که چرا مراجعه به پزشک در منزل نسبت به مراجعه به کلینیک یا بیمارستان ارجحیت دارد. بیایید به برخی از مزایای خدمات پزشک در منزل نگاه کنیم:

اتاق انتظار برای پزشکان ویزیت در منزل وجود ندارد:

مخصوصا در طول فصول بیماری های فصلی، اتاق‌های انتظار شلوغ می‌گردند ولی هنگامی که قرار ملاقات با پزشکانی را که شما را در منزل ویزیت میکنند، تعیین می کنید، نیازی به نشستن در اتاقی با گروهی از بیماران مریض و مسری را از بین می برید.اگر شما نیاز به یک چکاپ ساده دارید یا نگران بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیف دارند،هستید. ویزیت در منزل پزشک، پزشک را نزد شما می‌آورد، بنابراین می‌توانید در آسایش خانه خود بدون انتظار در صفی از بیماران روبرویتان منتظر بمانید

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 2

پزشکان ویزیت راحتی را فراهم می کنند:

این خدمات همچنین یک مزیت بزرگ برای بیماران مسن است که ممکن است برای برخی از خدمات پزشکی به وسایل حمل و نقل دسترسی نداشته باشند.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 3

پیشگیری از عفونت:

ویزیت پزشک در منزل عمدتاً برای بیماران مسن و افراد دارای نقص ایمنی،مناسب تر است زیرا سیستم ایمنی ضعیفی دارند و در برابر عفونت ها آسیب پذیرتر هستند.مراجعه مکرر به بیمارستان ها ممکن است شما را به طور بالقوه در معرض میکروب های ناخواسته قرار دهد. به همین دلیل است که ویزیت پزشک در منزل شما را از انواع عفونت های بیمارستانی محفوظ نگاه میدارد.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 1

مراقبت شخصی:

ویزیت‌های پزشک در منزل شخصی‌تر از مراقبت‌هایی است که اکثر بیماران در بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها دریافت می‌کنند. پزشکان می توانند شما را بهتر ارزیابی کنند زیرا آنها درک کاملی از محیط اطراف شما دارند. همچنین، آنها کمتر حواسشان پرت می شود، زیرا شما تنها بیمار آنها هستید و بنابراین توجه بی دریغ آنها را دارید.

بیمارستان ابن سینا.سرطان homecare .jpg333

محدودیت زمانی:

محدودیت های زمانی بر سلامت جسمی و روانی پزشکان و بیماران نیز تأثیر می گذارد. پزشک بیش از حد کار می کند و اغلب احساس می کند نمی تواند به درستی از بیماران خود در مدت زمانی که دارند مراقبت کند. پزشکان ویزیت در منزل می توانند زمان و کمک های شخصی بیشتری به بیماران بدهند.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare

صرفه جویی در زمان و انرژی:

همانطور که قبلاً در مورد راحتی ذکر شد، مدت زمان انتظار برای مراجعه به پزشک برای یک بیماری ساده و مدت زمان شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.دیگر نباید در ترافیک گیر کرد. علاوه بر این، هنگامی که بیمار هستید، درمان در خانه نه تنها در زمان، بلکه در انرژی شما نیز صرفه جویی می کند.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 4

توجه کامل:

وقتی پزشک در منزل شما را ویزیت می کند و شما را معالجه می کند، بر خلاف کلینیک ها و بیمارستان ها توجه کامل پزشک به شما خواهد بود. پزشک بدون هیچ گونه حواس پرتی از سوی سایر بیماران سرپایی و همچنین بیماران بستری، در آرامش خواهد بود و توجه کامل را به شما ارائه خواهد کرد.

بیمارستان ابن سینا.سرطان homecare 1 2

انواع خدمات ویزیت پزشک در منزل/بیمارستان ابن سینا:

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل:

درمان جامع برای افرادی که دارای علائم نامشخص هستند مثل تنگی نفس، درد قفسه سینه، درد شکمی و درد پشت و کمر و در تشخیص بیماری خود نیاز به کمک دارند ،ویزیت شما توسط پزشک در شرایطی که به یک یا چند بیماری مزمن مثل فشار خون بالا، دیابت، بیماری قلبی و نفخ مبتلا هستید اهمیت ویژه ای پیدا می کند.متخصصین داخلی بیمارستان ابن سینا در پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری ها تخصص دارند. در ادامه به برخی از بیماری هایی که توسط پزشکان داخلی بیمارستان ابن سینا مورد تشخیص و درمان قرار می گیرد اشاره شده است:

آنفلوانزا،عفونت های حاد تنفسی،آسم،برونشیت،درد قفسه سینه،دیابت،خستگی،کلسترول و تری گلیسیرید خون بالا،فشار خون بالا،کم کاری تیروئید،یائسگی،میگرن،آرتروز،ذات الریه و..

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 11

ویزیت متخصصین قلب و عروق در منزل:

متخصصین قلب و عروق بیمارستان ابن سینادرمان انواع عارضه های قلب، شریان ها و رگ ها تخصصی دارند. به منظور انتخاب مناسب ترین درمان متناسب با نیازهای هر فرد پزشکان ما در تصمیم گیری ها با پزشکان دیگر و با تخصص های مختلف همواره در تعامل هستند.پزشکان قلب و عروق بیمارستان ابن سینا در طیف وسیعی از بیماری ها و عارضه های قلبی آماده خدمت رسانی است.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 9

ویزیت پزشک غدد در منزل:

متخصصین غدد بیمارستان ابن سینا با تکیه بر دانش پزشکان متخصص و با تجربه خود، آماده خدمت رسانی و ویزیت بیماران در منزل جهت درمان طیف وسیعی از اختلالات غددی و متابولیک است.

بیمارستان ابن سینا

ویزیت پزشک عمومی در منزل:

وظایف پزشک عمومی گسترده است. برخی از نمونه های مراقبت هایی که آنها ارائه می دهند، عبارتند از:

واکسیناسیون،معاینات معمول و روتین،بررسی سلامت روان بیماران،هنگامی که بیماری، جراحت یا علائم مربوط به آن شما را نگران کرده، بهتر است با پزشک عمومی ویزیت شود.یک پزشک عمومی می تواند از آزمایشات آزمایشگاهی برای تشخیص بیماری استفاده و دارو را به عنوان درمان تجویز کند. همچنین سلامت کلی شما را ارزیابی کرده و در صورت نیاز شما را با یک متخصص مرتبط کند.برعلاوه پزشکان عمومی می توانند در مواردتب،میگرن،حملات آسم،کم آبی بدن،عفونت ادراری،زخم های جزئی،عفونت یا بثورات پوستی،سرماخوردگی و آنفولانزا و…شما را ویزیت کنند.

بیمارستان ابن سینا.سرطان66 homecare 1 7

چه کسی به ویزیت پزشک در منزل نیاز دارد:

  • بیماران مبتلا به آنفولانزای فصلی و سایر عفونت های ویروسی.
  • بیمارانی که نیاز به دیابت یا مدیریت عفونت دارند
  • سالمندان مبتلا به COPD (بیماری مزمن ریوی)
  • بیمارانی که از بیماری های حاد رنج می برند
  • بیماران قلبی
بیمارستان ابن سینا 48

چشم انداز:

در صورتی که شرایط ملاقات با پزشک در خانه را دارید، استفاده از آن یک گزینه هوشمندانه خواهد بود. این شما را از بسیاری از استرس ها، ازدحام نجات می دهد، به شما احساس امنیت می دهد و روند بهبودی را بهبود می بخشد.

خدمات درمان در منزل،بیمارستان ابن سینا:

بیمارستان ابن سینا.سرطان homecare 1

دسترسی شبانه روزی به خدمات درمانی، پزشکی و پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در هر ساعات شبانه روز ، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی پزشکی  را دارا می باشد.بیمارستان ابن سینا امروز با وجود پزشکان حاذق،پرستاران زبده و کارکنان دلسوز،شرایطی را فراهم نموده تا بهترین، سریع‌ترین، مطمئن‌ترین خدمات گروه پزشکی در زمینه های پزشکی (داخلی،قلب،عمومی)، گفتار درمان، آزمایشگاه، کاردرمان، فزیوتراپی،کارشناس انواع زخم و انواع خدمات پرستاری، را ارائه کند.

برای اخذ خدمت کافیست با شماره های ۰۹۳۹۷۷۸۳۳۶۲ و ۴۷۹۰۰ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *